02-06 117

Drony - moda czy użyteczne narzędzie do nagrywania filmów?

Drony - moda czy użyteczne narzędzie do nagrywania filmów?

02-06 117

Jeszcze kilka lat temu, umieszczanie filmów na stronach internetowych było ryzykowne - nie tylko ze względu na wielkość plików, które nie zawsze były obsługiwane przez przeglądarki, ale także ze względu na mnogość wrażeń wizualnych i słuchowych, które w połączeniu z ówczesnym stylem projektowania stron www, często okazywały się przerostem formy nad treścią.

Z biegiem lat i rozwoju technologii webowych, nagrywanie krótkich filmików, zwłaszcza z drona, stało się modne. Obecnie, coraz więcej firm decyduje się na tego rodzaju materiały, doceniając potęgę audio-wizualną na witrynie. Drony, które tak opanowały przestrzeń ponad głowami, stanowią doskonałe narzędzie do ukazania działalności, magazynów, pomieszczeń biurowych czy przestrzeni w niespotykany i nietuzinkowy sposób.

Jakie są zalety umieszczenia filmów z drona na stronie internetowej? Przede wszystkim, waga filmu. Obecnie dobrze skompresowany filmik potrafi "ważyć" mniej niż pięć zdjęć w rozdzielczości HD, ze slidera. Nowoczesne kodowanie i łatwość konwersji plików do różnych formatów gwarantuje prawidłowe wyświetlanie na wszystkich przeglądarkach, także na urządzeniach mobilnych.

Po drugie - jeśli współpracujemy z doświadczonym specjalistą obróbki filmów, możemy tych samych ujęć używać z powodzeniem w różnych miejscach na stronie (z fonią lub bez), czyniąc ją jeszcze bardziej dynamiczną i atrakcyjną. Po trzecie - filmy są materiałami uniwersalnymi. Możemy ich używać na wszelkiego rodzaju prezentacjach czy ekranach ledowych na reklamach billboardowych. Po czwarte - mamy pewność zaprezentowania każdego możliwego elementu naszej działalności, mając pewność że żaden aspekt nie zostanie pominięty w krótkim materiale. Takiego efektu nie dadzą nawet najlepiej zrobione fotografie i teksty.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie i pomysły, współpracujemy ściśle ze studiem zajmującym się nagrywaniem oraz obróbką filmów z dronów, toteż serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Filmy

01-22 641

Strona WWW KIA

01-22 441

Strona WWW FORD

11-07 311

Strona WWW MANLAY

11-07 311

Strona WWW ASMED

05-04 407

Strona WWW Gastro Nord

05-04 463

Strona WWW Aqua Park

03-30 514

Strona WWW Katalpa

03-01 178

Strona WWW Podłogi Skalski

01-17 466

Strona WWW Mała Anglia Boutique Apartments & SPA *****

11-05 144

Strona WWW Bakal

11-05 1 055

Poznaj nasz zespół
Website Style

COPYRIGHT 2011-2019 ALL RIGHTS RESERVED